תפריט

המבורגר במעשנה

המבורגרים

לא רק המבורגר

כריכים

עסקיות (עד 18:00)

מיוחדים

תוספות

קינוחים

שתיה

המבורגר במעשנה אהוב על ידי רבים. מדובר על קציצת בשר איכותית רוויה בשומן והמעושנת בצורה אופטימלית. שיטות עישון מעולות תורמות לאיכות הטעם הרצויה. המנה מוגשת בתוך לחמניית בריוש צבעונית בתוספת טעמים מגוונים. במסעדת בורגר סטיישן 23 תוכלו למצוא המבורגר עשוי נתחי קצבים מהמעשנה, טעים ואיכותי.

המבורגר במעשנה מקבל את טעמו הייחודי מהעישון הנעשה לאורך שעות ארוכות. יש להקפיד גם על מידות חום מומלצות כדי שהעשן יחדור היטב לכל חלקי הקציצה. היא עשויה מבשר עגלות מגידול מקומי המגיע מחלקים שונים. יש בהם גם נתחי קצבים שיושנו במשך 45 ימים. את הנתחים המובחרים טוחנים במסעדה מדי יום כשהם עדיין טריים. ההמבורגר מוגש בלחמנייה בעלת צבע ייחודי המגיע מבצק שמעורבבים בו בנפרד תרד, כורכום, סלק ואבץ. כל חומר גלם או תבלין מעניק את הצבע הייחודי ללא הטעם הנלווה אליו. לכן, גם אין צורך בתוספת של צבעי מאכל. התוצאה היא לחמניית בריוש נהדרת בעלת מראה אטרקטיבי. המנה המעושנת והייחודית משפיעה, איפה, על חוש הטעם, הריח, המראה והופכת למושלמת. כל אחד חייב להתנסות לפחות פעם אחר באכילת המבורגר עשוי נתחי קצבים מעושנים. רבים מתמכרים אל המנה הזאת ומבקשים אותה שוב ושוב.

תוספות מגוונות היטב את הטעם הנפלא של הבשר. בלחמנייה ניתן לבקש ולקבל חסה מסולסלת, עגבנייה, מלפפונים חמוצים חתוכים דק, טבעות בצל, רוטבי סטיישן ושום מתוצרת המקום ועוד. ניתן לבקש ליד גם  צ'יפס, בצל ועגבנייה על האש ועוד. המגוון הרחב מאפשר לכל אחד ליהנות מהתוספות והטעמים האהובים עליו. ניתן לאכול במקום או להזמין משלוח. תוכלו להשיג המבורגר במעשנה, העשוי מנתחי קצבים מעושנים, במסעדת בורגר סטיישן 23, המציעה אוכל בשרי ו/או צמחוני העשוי מחומרי גלם איכותיים וטריים, מחירים נוחים, מיקום נהדר עם אווירה מיוחדת, עמידה בזמני משלוחים וכדומה. שירות הלקוחות הנהדר מגיע ממנהלי המסעדה אשר הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים, בין היתר, ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך שנים.

דילוג לתוכן