תפריט

המבורגר בת ים משלוחים

המבורגרים

לא רק המבורגר

כריכים

עסקיות (עד 18:00)

מיוחדים

תוספות

קינוחים

שתיה

המבורגר בת ים משלוחים מגיעים לכל חלקי העיר ולאזורים שונים בגוש דן. ניתן לבחור בהמבורגרים במידות צלייה שונות – טלה, סינטה, אנטרקוט ועוד ועם תוספות רצויות. בכל מקרה, מובטחת הנאה כבר מהנגיסה הראשונה בבשר העסיסי והרך. ניתן ליצור קשר בשעות שונות של היום ולהזמין את ההמבורגר המעולה של בורגר סטיישן 23 עד אליכם הביתה.

המבורגר בת ים משלוחים יגיעו כמובטח בטווח הזמן שנקבע מראש. זאת, הודות לצוות שליחים זריז המתנייע ביעילות בתוך האזור האורבני הצפוף. המנות המוגשות מגוונות אבל במרכזן מככב הבשר האיכותי והטרי מגידול מקומי העשוי בצורה מוקפדת. הוא מגיע מנתחים נבחרים, איכותיים ויוקרתיים הנטחנים במסעדה מדי יום.  בין היתר, מנתחי סטייקים יוקרתיים ו/או מנתחי קצבים שיושנו 45 ימים. הצלייה נעשית בשיטות המצליחות לשמור על עסיסיות הבשר. הקציצות מוגשות בלחמניות בריוש הנאפות מבצק בעל צבעים שונים המגיעים אליו מערוב תבלינים וחומרי גלם כמו סלק, תרד, כורכום ואבץ, כך, ללא תוספת צבעי מאכל. השילוב של בשר בלחמניות צבעוניות מוסיף מאוד למראה של המנות, וכמובן, לאטרקטיביות שלהן.

תוספות שונות משפרות רבות את הטעם הנהדר ממילא של הבשר. יש כאלו המונחות עליו בתוך הלחמנייה. הן יכולות להיות עגבנייה ומלפפון חמוץ חתוכים דק, חסה מסולסלת, וכן, רוטב סטיישן ו/או רוטב שום של המקום. ניתן למצוא תוספות מגוונות לצד הלחמנייה. כאלו הן צ'יפס, פוטטוס, ועוד. כל אלו לטובת הנגיסה הראשונה. ובוודאי, לאחרות המביאות עימן טעם נהדר המתגלגל על הלשון. הלחמניות מגיעות עטופות וארוזות באריזה נוחה לפתיחה. בורגר סטיישן 23 מבצע המבורגר בת ים משלוחים ומגיע גם לשאר חלקי אזור גוש דן, כמו גם מספק את המנות הטעימות במסעדה עצמה הממוקמת במיקום מרכזי ובעל אווירה מיוחדת. המסעדה מציעה אוכל מוקפד וטעים כולל מבחר צמחוני, חומרי גלם איכותיים וטריים, מחירים נוחים, ועוד.

דילוג לתוכן